2026-05-11
| üreticisi | AUO |
| Model Adı | G156HAB02.4 |
| ekran boyutu | 15.6 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 141PPI |
| Piksel yapılandırması | RGB dikey çubuğu |
| Ekran boyutu | 344.16 x 193.59 (H × V) mm |
| Fiziksel boyut | 361 × 227 × 8 (H × V × D) mm |
| Yüzey işleme | Sert kaplama (5H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Karşıtlık | 8001 (Typ.) (transmission) |
| En iyi açı | Tam görünüm |
| Optik mod | AHVA, normalde siyah ekran, iletimli |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt süresi | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Renk sayısı | 16.2M,% 45 NTSC |
| Arka ışık tipi | WLED, 50K saat, LED sürücüsüyle |
| Panel ağırlığı | 860 gram (Max.) |
| Başvur | endüstri |
| Yenilenme hızı | 60Hz |
| Dokunma fonksiyonu | Hücredeki dokunuş |
| sinyal sistemi | eDP (2 şerit), eDP1.2Bağlantı, 40 pin. |
| Besleme voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Maksimum derecelendirme | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |