2026-04-30
| Marka | AUO |
| Model Numarası | G156HAN02.302 |
| Diyagonal Boyut | 15.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.16(G)×193.59(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 347.06(G)×196.49(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 363.8(Y)×215.9(D) ×9.3(K) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M 99% sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Ağırlık | 600/660g (Tip./Maks.) |
| Şunun İçin Tasarlanmıştır | Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pinli Konektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |