2026-04-28
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G156HAN05.0 |
| Panel Boyutu | 15.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 344.16(G)×193.59(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 351.84(G)×208.88(Y) ×6.5(D) mm |
| Yüzey | Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüntü Renkleri | 16.2M 100% sRGB |
| Lamba Tipi | WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 580g (Maks.) |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Lane) , eDP1.2 , 30 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |