2026-05-19
| Marka | AUO |
| Model P/N | G156HAN05.1 |
| Çapraz Boyut | 15,6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344,16(G)×193,59(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Ekran Renkleri | 16,2M %100 sRGB |
| Lamba Tipi | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Sıklık | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Panel Ağırlığı | - |
| Başvuru | Endüstriyel |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Şeritli), eDP1.2 Konektörü |
| Giriş Gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |