2026-04-29
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | G156HTN02.1 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Sayısı | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 141PPI |
| Anlaşma | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan ((mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Çizelge ((mm) | 363.8 × 215.9 × 9.8 (H×V×D) |
| Bezel Alanı ((mm) | 347.06 × 196.49 (H × V) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 700: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 70/70/60/60 (Tip.) |
| Yanıt | 8 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | 1.04Kg (Max.) |
| Kullanılır | Sanayi |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 70 °C |