2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G156XTN02.0 |
| Panel Boyutu | 15.6 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768 WXGA 100PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 344.232 ((h) × 193.536 ((v) |
| Çizelge Boyutu | 359.5 (h) × 223.8 (v) × 3.2 (t) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 220 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tip) (İletişim) |
| Görme açısı | 45/45/15/35 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Renkleri Göster | 262K, % 45 NTSC. |
| Lamba tipi | WLED, 15K saat, LED sürücüsü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 380g (En fazla.) |
| Sinyal Arayüzü | 30 pin eDP (1 şerit), eDP1.2, terminal |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |