2026-05-11
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G156XTT01.1 |
| Panel Boyutu | 15,6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 344,232 × 193,536 mm (Y×D) |
| Anahat Boyutu | 363,8 × 215,9 × 12,5 mm (Y×D×D) |
| Yüzey | Sert kaplama (7H) |
| Parlaklık | 350 (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Tip.) [İletim |
| Görüş Açısı | 85/85/80/80 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Tepki Süresi | 6/2 (Tip.)(Tr/Td); 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| Ekran Renkleri | 16,2M, %62 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 50K saat, LED sürücülü |
| Sıklık | 60 Hz |
| Panel Ağırlığı | 1,35/1,49Kgs (Tip./Maks.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 8 bit), terminal, 30 pin |
| Giriş Gerilimi | 5,0V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C |