2026-05-19
| Marka | AUO |
| Model P/N | G156XTT01.2 |
| Çapraz Boyut | 15.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 100PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 363.8 × 215.9 × 12.5 (H × V × D) |
| Tedavi | Sert kaplama (7H) |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 6/2 (Typ.) ((Tr/Td), 8 (Typ.) ((G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | - |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.2M |
| Arka ışık | WLED, LED Sürücü ile |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Sanayi |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | PCAP |
| Sinyal Türü | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pin |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C |