2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G156XW01 V101 |
| Panel Boyutu | 15.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 100PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 347.54 ((W) ×196.83 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 363.8 ((W) ×215.9 ((H) ×17.35 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 6/2 (Tip) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M % 70 NTSC |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Tasarlanmıştır | Sanayi |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.25/1.35Kgs (Tip/Max.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |