2026-04-29
| Marka | AUO |
| Model P/N | G170EG01 V104 |
| Çapraz Boyut | 17.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 12.95 ((D) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 80/80/60/80 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. |
| Renkleri Göster | 16.7M 72%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 1.35Kg (Tip.) |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 20/10 (Tip) (Tr/Td) |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Sanayi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |