2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G170ETN03.1 |
| Panel Boyutu | 17.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024 [SXGA] 96PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 341.7 ((W) × 274.1 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) [İletişim] |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 3.8/1.2 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 72 NTSC. |
| Lamba tipi | 9S4P WLED, 30K saat, sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 1.27Kg (Tip.) |
| Kullanılır | Sanayi |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin, terminal |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |