2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G185XTN01.1 |
| Panel Boyutu | 18.5 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 84PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 409.8 ((W) × 230.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 430.4 ((W) × 254.7 ((H) × 11.1 ((D) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) [İletişim] |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 72 NTSC. |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED sürücüsü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 1.44Kg (En fazla.) |
| Sinyal Arayüzü | eDP (1 şerit), eDP1.2, 30 pin, terminal |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma: 0 ~ 60 °C; Depolama: -20 ~ 60 °C |