2026-04-24
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G190EAN01.0 |
| Panel Boyutu | 19.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA, 86PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 380.32 ((W) × 305.06 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 396 ((W) ×324 ((H) ×17.5 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 13/12 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba tipi | 9S6P WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.55Kg (Typ.) |
| Uygulama | Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |