2026-04-25
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G190EAN01.3 |
| Panel Boyutu | 19.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024SXGA 86PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 376.32 ((H) × 301.056 ((V) mm |
| Bezel Açılışı | 380.32 ((H) × 305.06 ((V) mm |
| Çizelge Boyutu | 396 ((H) × 324 ((V) × 15.8 ((D) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 330 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) [İletişim] |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 13/12 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 72 NTSC. |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED sürücüsü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 1.70±0.15Kg |
| Sinyal Arayüzü | 30 pin LVDS (2 ch, 8-bit), terminal |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C |