2026-04-30
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G190EAN01.6 |
| Panel Boyutu | 19.0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 376.32(Y)×301.056(D) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 380.32(Y)×305.06(D) mm |
| Dış Boyutlar | 396(Y)×324(D)×15.8(G) mm |
| Yüzey | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 330 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Tip.) [İletim] |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) (CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, İletken |
| Tepki Süresi | 13/12 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Görüntü Renkleri | 16.7M , %72 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 50K saat, LED sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 1.70±0.15Kg |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme Dış Mekan Yüksek Parlaklık |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit) |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Ortam | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C |