2026-05-26
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | G084SN03 V1 |
| Çapraz Boyut | 8.4 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Sayısı | 800 ((RGB) * 600 SVGA 119PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 170.4 ((H) * 127.8 ((V) mm |
| Çizelge Dim. | 203 ((H) * 142.5 ((V) mm |
| Bezel Açılışı | 173.8 ((H) * 131.2 ((V) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 6001 (tip) (transmisyon) |
| Yanıt Zamanı | 20/10 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Görme açısı | 80/80/80/60 (Tip.) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K/16.2M,% 45 NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [1 adet], 30 bin saat, sürücü yok |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Ağırlık | 200±10 g |
| Tasarlanmıştır | Sanayi |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | 20 pin LVDS (1 ch, 6 bit), konektör |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |