2026-04-25
| üretici | AUO |
| Model Adı | G190ETN01.2 |
| ekran boyutu | 19.0 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×1024 [SXGA] 86PPI |
| Piksel yapılandırması | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 376.32 × 301.056 mm (G×Y) |
| fiziksel boyut | 396 × 324 × 15.68 mm (G×Y×D) |
| Görsel boyut | 379.72 × 304.46 mm (G×Y) |
| yüzey işlemi | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 (Tip.) |
| Kontrast | 1000: 1 (Tip.) [İletim] |
| Optik mod | TN, normal beyaz ekran, iletimli |
| Görüş açısı | 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki süresi | 3/7 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Renk sayısı | 16.7M 72% NTSC |
| Arka aydınlatma tipi | 4 sıra WLED, 50K saat, LED sürücülü |
| Panel ağırlığı | 1.80Kg (Tip.) |
| Uygulama | endüstri |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| Dokunmatik fonksiyon | Dokunmatik yok |
| sinyal sistemi | LVDS (2 kanal, 8-bit), konektör, 30 pin |
| Besleme gerilimi | 5.0V (Tip.) |
| Maksimum değerler | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |