2026-05-11
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G215HVN01.001 |
| Panel Boyutu | 21,5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 FHD 102PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 476,64 × 268,11 mm (Y×D) |
| Çerçeve Açıklığı | 479,84× 271,31 mm (Y×D) |
| Anahat Boyutu | 495,6 × 292,2 × 13,2 mm (Y×D×D) |
| Yüzey | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (İletim) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Modu | AHVA3, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Tepki Süresi | 20/5 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Ekran Renkleri | 16,7 milyon, %98 sRGB |
| Lamba Tipi | WLED [13S5P], 50K saat, LED sürücüsüyle |
| Sıklık | 60 Hz |
| Panel Ağırlığı | 160g (Tip.) |
| Sinyal Arayüzü | 30 pin LVDS (2 kanal, 8 bit), terminal |
| Giriş Gerilimi | 5,0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |