2026-04-25
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G215HVN01.3 |
| Panel Boyutu | 21.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 23.5 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | VA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 20/5 (Tip) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba tipi | 18S4P × 2CN WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Tasarlanmıştır | Sanayi |
| Panel Ağırlığı | 1.85±0.19Kg |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |