2026-04-25
| Üretici | AUO |
| Model Adı | G230HAN01.1 |
| Ekran Boyutu | 23.0" |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Piksel Sayısı | 1920(RGB)×1080 (FHD) 95PPI |
| Düzen | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan(mm | 509.184 × 286.416 (Y×D) |
| Dış Boyutlar(mm) | 533.2 × 312 × 11 (Y×D×K) |
| Çerçeve Alanı(mm) | 513.784 × 291.016 (Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 8/8 (Tip.)(Tr/Td); 14 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Arka Aydınlatma | 18S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 1.50±0.15Kg |
| Kullanım Alanları | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme Oyun |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pin Konnektör |
| Besleme Gerilimi | 5.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |