2026-04-25
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G215HVN01.3 |
| Panel Boyutu | 21.5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 476.64(G)×268.11(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 479.84(G)×271.31(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 495.6(G)×292.2(Y) ×23.5(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 1000 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | VA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 20/5 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba Tipi | 18S4P×2CN WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İçin Tasarlandı | Endüstriyel |
| Panel Ağırlığı | 1.85±0.19Kg |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pinli Konnektör |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı.: -20 ~ 60 °C |