2026-04-29
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G240UAN01.1 |
| Panel Boyutu | 24.0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1200 WUXGA 94PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 518.4(G)×324(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 521.4(G)×327.0(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 546.4(G)×352(Y) ×18.6(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 850 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (İletim) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) (CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, İletken |
| Tepki Süresi | 14 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Görüntü Renkleri | 1.07B , %88 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 50K saat, LED sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 3.67/3.75Kg (Tip./Maks.) |
| Uygulama | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme Dış Mekan Yüksek Parlaklık |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Sinyal Arayüzü | 51 pin LVDS (2 kanal, 10-bit) , terminal |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |