2026-05-11
| Marka | AUO |
| Model P/N | G270HAN01.1 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 602 ((W) × 340.4 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 630 × 368.2 × 23.4 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 14 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 1.07B 91% DCI-P3 |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | 3.40Kg (Typ.) |
| Kullanılır | Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme, Dışarıda Yüksek Parlaklık |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS, 51 Pin Bağlantısı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |