2026-05-11
| Marka | AUO |
| Model P/N | G270QAN01.3 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 16001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8/8 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 98% DCI-P3 |
| Lamba tipi | WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi Görüntüleme |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |