2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G270QAN02.0 |
| Panel Boyutu | 27.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440 Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 606.44 ((W) × 355.56 ((H) × 15.03 ((D) |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (İletişim) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8/8 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 99 sRGB. |
| Lamba tipi | WLED, 30K saat, sürücü yok. |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 3.50Kg (Tip.) |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Sanayi |
| Sinyal Arayüzü | 70 pin LVDS (4 ch, 8-bit), terminal |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |