2026-05-11
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G270ZAN01.2 |
| Panel Boyutu | 27,0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 596,16(G)×335,14(Y) mm |
| Parlaklık | 800 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | AMVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) |
| Ekran Renkleri | 16,7 milyon %90 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 30 bin saat |
| Sıklık | 144Hz |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| İçin Tasarlandı | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme Dış Mekan Yüksek Parlaklık |
| Sinyal Arayüzü | eDP |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |