2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G270ZAN01.3 |
| Panel Boyutu | 27.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 596.16 ((W) × 335.34 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 602.0(W) ×340.4 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 630 ((W) × 368.2 ((H) × 19.8 ((D) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (İletişim) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 16/25 (Tip./Max.) ((Tr+Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 99 Adobe RGB |
| Lamba tipi | 10S8P WLED, 30K saat, sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 3.40Kg (Typ.) |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin, terminal |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma: 0 ~ 50 °C; Depolama: -20 ~ 60 °C |