2026-04-30
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G270ZAN01.5 |
| Panel Boyutu | 27.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 596.16 × 335.34 mm (H×V) |
| Bezel Açılışı | 601.6 × 340,16 mm (H × V) |
| Çizelge Boyutu | 613.6 × 356.85 × 14.95 mm (H×V×D) |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (İletişim) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 16 (Tip) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 1.07B % 93 DCI-P3 |
| Lamba tipi | WLED [15S4P×2CN], 50K saat, sürücü yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 2.70Kg (Typ.) |
| Tasarlanmıştır | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 51 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma: 0 ~ 50 °C; Depolama: -20 ~ 60 °C |