2026-05-15
| Marka | AUO |
| Model P/N | G270ZAN01.7 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.16 ((W) × 335.14 ((H) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 14501 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 16 (Tip) ((Tr+Td) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Destek Rengi | 16.7M 98% DCI-P3 |
| Işık Kaynağı | WLED, 50K saat, sürücü yok. |
| Tasarlanmıştır | Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |