2026-04-25
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G320ZAN01.0 |
| Panel Boyutu | 32.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD, 137PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 708.48(G)×398.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 714.48(G)×404.52(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 727.3(G)×424.5(Y) ×20.98(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 700 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1350:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8/10 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Lamba Tipi | WLED , 30K saat , LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme |
| Panel Ağırlığı | 4.63±0.46Kg |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şeritli , 51 pinli Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı.: -20 ~ 60 °C |