2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LMS241GF78-001 |
| Çapraz Boyut | 2.4 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 240 ((RGB) × 320, QVGA 166PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 36.72 ((W) × 48.96 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 38.12 ((W) × 50.36 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 41.32 × 60.26 × 2.25 (H × V × D) |
| Tedavi | Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 700: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Yanıt | 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Akıcı |
| Renk Derinliği | 262K 70%NTSC |
| Arka ışık | 1S4PWLED, Sürücü yok |
| Kütle | TBD |
| Kullanılır | El cihazı ve PDA |
| Yenilenme Hızı | 90Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | 9 bit 8080 paralel, 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 2.8V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -35 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |