2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LMS430HF28 |
| Diyagonal Boyut | 4.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 480×272(RGB), WQVGA 128PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 95.04(G)×53.856(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 96.44(G)×55.23(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 105.5(G)×67.2(Y)×2.95(D) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 70/70/70/70 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Ekran Renkleri | 16.7M 50%NTSC |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 45.0g (Tip.) |
| Yüzey | - |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | VA, Normalde Siyah, Yansıtıcı |
| Tepki Süresi | 17/15 (Tip.)(Tr/Td) |
| Lamba Tipi | 10S1P WLED, Sürücüsüz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | Otomotiv Ekranı、Taşınabilir Navigasyon |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 kanal, 8-bit), 50 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: -20 ~ 70 °C ;Depolama Sıcaklığı.: -40 ~ 85 °C |