2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LMS500HF16 |
| Diyagonal Boyut | 5.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 480×272(RGB), WQVGA 109PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 110.88(G)×62.832(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 116.3(G)×67.3(Y) mm |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 17/15 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüş Açısı | 70/70/70/70 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | VA, Normalde Siyah, TMR |
| Desteklenen Renk | 65K 47%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [7S2P], Sürücüsüz |
| Ağırlık | 65.4g (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | El Cihazı ve PDA |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | PCAP, I²C |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 kanal, 4-bit), 50 pin FPC |
| Güç Kaynağı | 1.8/3.3V (Tip.)(VDDIO/VDD) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 85 °C |