2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC320AN17-W |
| Diyagonal Boyut | 32.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1366×768(RGB), WXGA 49PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 697.685(G)×392.256(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 713(G)×410.5(Y)×1.3(D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m²) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | Simetri |
| Cam Kalınlığı | - |
| Renk Derinliği | 16.7M 99% sRGB |
| Ağırlık | 900g (Tip.) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 20 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| Geçirgenlik | 6.9% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF 1 kaynak çipleri |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |