2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC400FJ02-W |
| Çapraz Boyut | 40 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 110PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 884.736 ((W) × 497.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 894.736 ((W) × 508.664 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Plaka kalınlığı | - |
| Destek Rengi | 16%100 sRGB. |
| Ağırlık | 1.36/1.50Kgs (Tip/Max.) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (2H), Yansıma karşısı |
| Kontrast oranı | 52001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 6 (Tip) (G'den G'ye) |
| Çalışma Modu | PVA3, Normalde Siyah, Yayıcı |
| İletişim | 4.2% (Tip) (Polarizer ile) |
| Işık Kaynağı | B/L yok |
| Tasarlanmıştır | Televizyonlar |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COF 12 kaynak + 16 geçit çipine sahip |
| Arayüz Tipi | V-by-One 8 şeritli 51 pinli bağlantı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |