2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC400FN02-W |
| Diyagonal Boyut | 40" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(3)×2160, UHD 110PPI |
| Piksel Formatı | - |
| Aktif Alan | 884.736(G)×497.664(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 899.6(G)×513.95(Y)×1.4(D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Cam Derinliği | - |
| Ekran Renkleri | 16.7M/1.07B %68 NTSC |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 1.50Kg (Tip.) |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | PVA3, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Geçirgenlik | %7.3 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Lamba Tipi | B/L Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sürücü IC | COF Önerilen 8 kaynak çipi |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şerit, 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |