2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC400FN06-W |
| Diyagonal Boyut | 40" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 110PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 884.736(G)×497.664(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 894.736(G)×508.664(Y)×1.2(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | C-PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 17 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| Geçirgenlik | %4.0 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 16.7M/1.07B %68 NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 1.30Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |