2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC400HN03-W |
| Çapraz Boyut | 40 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 1920×1080 ((RGB), FHD 55PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 885.6 ((W) × 498.15 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 899.6 ((W) × 513.95 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 5.95% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 1.07B 69%NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COF 2 kaynak çipine sahip |
| Panel Ağırlığı | 1.50Kg (Tip.) |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |