2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN03 |
| Çapraz Boyut | 48 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1068.08 ((W) × 608.92 ((H) × 1.8 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 4000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 8 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Cam kalınlığı | 0.70+0.70 mm |
| İletişimlilik | 3.6% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 1.07B 68%NTSC |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kütle | 2.70Kg (Typ.) |
| Kullanılır | Televizyonlar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 12 kaynağı + 16 geçit çipleri |
| Sinyal Türü | V-by-One 8 şerit, 56 düğme |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |