2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN06-W |
| Diyagonal Boyut | 48" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 92PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1054.08(G)×592.92(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 1068.08 × 608.92× 1.4 (G×Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4500 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Cam Kalınlığı | 0.50+0.50 mm |
| Işık Geçirgenliği | %3.7 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Renk Derinliği | 1.07B %99 sRGB |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 1.98Kg (Tip.) |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF12 kaynak + 12 kapı çipi |
| Sinyal Tipi | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |