2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN10-W |
| Çapraz Boyut | 48 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840×2160 ((RGB), UHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1068.08 ((W) × 608.92 ((H) × 1.2 ((D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Cam Derinliği | - |
| Renkleri Göster | 1.07B 68%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 1.70/1.90Kgs (Tip/Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2.3%), sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | SPVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| İletişimlilik | 4.6% (Tip) (Polarizer ile) |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şeritli, 51 düğme |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |