2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC480HF02-W |
| Diyagonal Boyut | 48" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 46PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1054.08(G)×592.92(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1064.08(G)×605.42(Y)×1.4(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Plaka Kalınlığı | - |
| Işık Geçirgenliği | 6.7% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Desteklenen Renk | 1.07B 100%NTSC |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | 1.98Kg (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | TV Setleri |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |