2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC480HJ08 |
| Diyagonal Boyut | 48" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 46PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1054.08(G)×592.92(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1064.08(G)×605.42(Y)×1.5(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4500:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SPVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| Geçirgenlik | 6.5% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 16.7M/1.07B %72NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 2.50Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |