2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC480HN10-8 |
| Diyagonal Boyut | 48" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920×1080(RGB), FHD 46PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 1054.08(G)×592.92(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 1068.08(G)×608.92(Y)×1.2(D) |
| Parlaklık | 0 (cd/m²) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | Simetri |
| Cam Kalınlığı | 0.40+0.40 mm |
| Renk Derinliği | 1.07B 68% NTSC |
| Ağırlık | 1.64±0.16Kg |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| Geçirgenlik | 6.6% (Tip.)(Polarizörlü) |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF2 kaynak çipleri |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |