2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC490FF02-W |
| Çapraz Boyut | 49 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 90PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1073.78 ((W) × 604 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 1084.28 W x 614.25 H x 1.3 D |
| Parlaklık | 0 (cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Cam kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| Renk Derinliği | 1.07B % 100 sRGB |
| Kütle | 1.80Kg (Tip.) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 5400: 1 (Typ.) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt | 6 (Tip.) ((G'den G'ye) ms |
| İletişimlilik | 3.9% (Tip) (Polarizer ile) |
| Arka ışık | B/L yok |
| Kullanılır | Televizyonlar |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF12 kaynak yongaları |
| Sinyal Türü | V-by-One 8 şeritli, 51 pinli bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |