2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FF04-W |
| Diyagonal Boyut | 55" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6(G)×680.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1220.1(G)×690.65(Y)×1.3(D) mm |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Cam Derinliği | 0.40+0.50 mm |
| Ekran Renkleri | 1.07B %100 sRGB |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 2.33Kg (Tip.) |
| Yüzey | Parlak (Pus %0), Sert kaplama (2H) |
| Kontrast Oranı | 5500:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 6 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Geçirgenlik | %4.5 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |