2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN13 |
| Çapraz Boyut | 55" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840×2160 ((RGB), UHD 80PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan | 1209.6 ((W) ×680.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1223.6 ((W) × 697.1 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | SVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.50 mm |
| İletişimlilik | 5% 5 (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 1.07B 68%NTSC |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 2.33Kgs (Typ.) |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şeritli, 51 pinli bağlantı |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |