2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC550FN23-W |
| Diyagonal Boyut | 55" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840×2160(RGB), UHD 80PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6(G)×680.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1223.6(G)×697.1(D)×1.3(K) mm |
| İşlem | Yansıma Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 6000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Plaka Kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| Işık Geçirgenliği | %5.5 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Desteklenen Renk | 1.07B %68NTSC |
| Işık Kaynağı | Arka Işık Yok |
| Ağırlık | 2.33Kg (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | TV Setleri |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| D-IC Detay | COF Dahili 4 kaynak çipi |
| Arayüz Tipi | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |