2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LSC550FN27-W |
| Diyagonal Boyut | 55" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 3840(RGB)×2160, UHD 80PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6(G)×680.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1219.6(G)×692(Y)×1.4(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Sis %2.3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 6000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 12 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.40+0.50 mm |
| Geçirgenlik | %5.0 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Ekran Renkleri | 1.07B %68 NTSC |
| Lamba Tipi | Arka Işık Yok |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC | COF Dahili 12 kaynak çipi |
| Panel Ağırlığı | 2.50Kg (Tip.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 hat, 51 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |