2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC550FN29-W |
| Diyagonal Boyut | 55" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Çözünürlük | 3840×2160(RGB), UHD 80PPI |
| Piksel Formatı | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6(G)×680.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1223.6(G)×697.1(Y)×1.3(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %2.5), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 6000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | SVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Cam Kalınlığı | 0.40+0.50 mm |
| Işık Geçirgenliği | %5.5 (Tip.)(Polarizörlü) |
| Renk Derinliği | 1.07B %68 NTSC |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 2.30Kg (Tip.) |
| Kullanım Alanı | TV Setleri |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sürücü IC Listesi | Dahili COF 4 kaynak çipi |
| Sinyal Tipi | V-by-One 8 hat, 51 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |